Gmina Pruszcz Gdański zaprasza
Pruszcz Gdański kontakt
kontakt
Mapa Gminy Pruszcz Gdański
mapa
Pruszcz Gdański transport
transport
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Pruszcz Gdański
BOK
Pruszcz Gdański Biuletyn Informacji Publicznej
BIP

Rotmanka gospodarzem zmagań wojewódzkich

W sobotę 26 kwietnia o godz. 10 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Rotmance odbędzie się XI Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Województwa Pomorskiego.


W sobotę Bieg Żuławski!

26 kwietnia odbędzie się II Bieg Żuławski na trasie Wiślina – Lędowo – Wiślina.  Dorośli pobiegną 5 km, a dzieci okrążą boisko.Wizyta Małych Ekologów

Mali Ekolodzy z przedszkola Słoneczna Kraina w Łęgowie z transparentem i ulotkami odwiedzili Urząd Gminy Pruszcz Gdański.


Drzewko za odpady

Sprzątasz ogródek? Masz odpady zielone? Zawieź je do PSZOK - otrzymasz roślinkę.Znamy termin Żuławskiego Tulipana 2014!

Tegoroczny Żuławski Tulipan odbędzie się w dniach 3 – 4 maja. Motywem przewodnim tej wyjątkowej imprezy będzie kanonizacja Jana Pawła II.

Koncert w hołdzie Papieżowi

W piątek 25 kwietnia o godz. 19 w kościele Św. Jacka w Straszynie odbędzie się koncert muzyki klasycznej dla Błogosławionego Jana Pawła II.


Rozmowa z nowym prezesem GTS Pruszcz Gdański JANUSZEM SAMPOLSKIM

14 kwietnia Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo – Wyborcze Gminnego Towarzystwa Sportowego Pruszcz Gdański podsumowało 2-letnią kadencję i w drodze głosowania wyłoniło nowy zarząd. Jego prezesem został JANUSZ SAMPOLSKI – wieloletni działacz sportowy i sołtys Przejazdowa.

Będą kary za podrzucanie odpadów

Przypominamy, że w Będzieszynie działa monitorowany Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK). Przyjmowane są tutaj wyłącznie  odpady segregowane.


Ważne kolory worków na odpady

- Worki przekazywane przez firmę Altvater Piła Sp. z o.o. są przeznaczone  tylko i wyłącznie do zbierania odpadów z papieru (niebieski), szkła (zielony) oraz tworzyw sztucznych (żółty) - przypomina Referat Gospodarki Komunalnej Urzędu Gminy Pruszcz Gdański.


Nasi na regatach

4-osobowa załoga będzie reprezentowała gminę Pruszcz Gdański w IV Samorządowych Regatach Województwa Pomorskiego o Puchar Marszałka Mieczysława Struka, które odbędą się 13 czerwca w Pucku.Godziny otwarcia Urzędu Gminy Pruszcz Gdański:

Czwartek jest dniem wewnętrznym i interesanci nie są przyjmowani.

Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 8.00 - 17.00
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 15.30


Kasa urzędu czynna codziennie: 8.00 - 14.00

------------------------------------------------

Wójt lub jego zastępca przyjmują interesantów  w sprawach skarg i wniosków w każdą środę w godz.: 15.00 - 17.00 , po uprzednim uzgodnieniu spotkania z sekretariatem Wójta

------------------------------------------------

Podania ( żądania, wyjaśnienia, odwołania, zażalenia ) wnoszone przez elektroniczną skrzynkę podawczą Urzędu Gminy Pruszcz Gdański muszą spełniać wymogi przewidziane w art. 63 § 3a pkt 1 kodeksu postępowania administracyjnego  ( tekst jednolity w Dz. U. z 2013r.  poz. 267 z późniejszymi zmianami).
Wnioski o udzielenie informacji publicznej, skargi i wnioski wnoszone za pomocą poczty elektronicznej przyjmowane są przez Elektroniczną Skrzynkę Podawczą Urzędu Gminy Pruszcz Gdański (www.pruszczgdanski.eboi.pl ), złożone na inny adres mailowy będą pozostawione bez rozpatrzenia.