Gmina Pruszcz Gdański zaprasza
Pruszcz Gdański kontakt
kontakt
Mapa Gminy Pruszcz Gdański
mapa
Pruszcz Gdański transport
transport
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Pruszcz Gdański
BOK
Pruszcz Gdański Biuletyn Informacji Publicznej
BIP


Rozmowa z nowym prezesem GTS Pruszcz Gdański JANUSZEM SAMPOLSKIM

14 kwietnia Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo – Wyborcze Gminnego Towarzystwa Sportowego Pruszcz Gdański podsumowało 2-letnią kadencję i w drodze głosowania wyłoniło nowy zarząd. Jego prezesem został JANUSZ SAMPOLSKI – wieloletni działacz sportowy i sołtys Przejazdowa.

Będą kary za podrzucanie odpadów

Przypominamy, że w Będzieszynie działa monitorowany Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK). Przyjmowane są tutaj wyłącznie  odpady segregowane.


Ważne kolory worków na odpady

- Worki przekazywane przez firmę Altvater Piła Sp. z o.o. są przeznaczone  tylko i wyłącznie do zbierania odpadów z papieru (niebieski), szkła (zielony) oraz tworzyw sztucznych (żółty) - przypomina Referat Gospodarki Komunalnej Urzędu Gminy Pruszcz Gdański.


Nasi na regatach

4-osobowa załoga będzie reprezentowała gminę Pruszcz Gdański w IV Samorządowych Regatach Województwa Pomorskiego o Puchar Marszałka Mieczysława Struka, które odbędą się 13 czerwca w Pucku.Rusza konkurs Piękna Wieś Pomorska 2014

Najpiękniejsza zagroda rolnicza, najpiękniejsza zagroda nierolnicza i najpiękniejsza wieś – to kategorie tegorocznej edycji konkursu Piękna Wieś Pomorska.


Kto na Igrzyska?

Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Cieplewie oraz Gminne Towarzystwo Sportowe Pruszcz Gdański prowadzą selekcję zawodników na Wojewódzkie Igrzyska Sportowe LZS o Puchar Marszałka Wojewódzka Pomorskiego, które odbędą się 14 czerwca w miejscowości Linia (powiat wejherowski).
Mistrzowie ortografii

W Zespole Szkolno –Przedszkolnym w Borkowie odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas II i III szkół podstawowych.Rokitnica. Posprzątali wieś

W sobotę Rokitnica wzięła się za porządki. Kilkanaście osób zebrało w sumie 50 worków śmieci.Gmina na Gdańskich Targach Turystycznych

W dniach 11 – 13 kwietnia odbyły się Gdańskie Targi Turystyczne. Nie zabrakło na nich gminy Pruszcz Gdański, która promowała m.in. imprezę Żuławski Tulipan.


Rośliny za odpady

Sprzątasz ogródek? Masz odpady zielone? Zawieź je do PSZOK - otrzymasz roślinkę.Godziny otwarcia Urzędu Gminy Pruszcz Gdański:

Czwartek jest dniem wewnętrznym i interesanci nie są przyjmowani.

Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 8.00 - 17.00
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 15.30


Kasa urzędu czynna codziennie: 8.00 - 14.00

------------------------------------------------

Wójt lub jego zastępca przyjmują interesantów  w sprawach skarg i wniosków w każdą środę w godz.: 15.00 - 17.00 , po uprzednim uzgodnieniu spotkania z sekretariatem Wójta

------------------------------------------------

Podania ( żądania, wyjaśnienia, odwołania, zażalenia ) wnoszone przez elektroniczną skrzynkę podawczą Urzędu Gminy Pruszcz Gdański muszą spełniać wymogi przewidziane w art. 63 § 3a pkt 1 kodeksu postępowania administracyjnego  ( tekst jednolity w Dz. U. z 2013r.  poz. 267 z późniejszymi zmianami).
Wnioski o udzielenie informacji publicznej, skargi i wnioski wnoszone za pomocą poczty elektronicznej przyjmowane są przez Elektroniczną Skrzynkę Podawczą Urzędu Gminy Pruszcz Gdański (www.pruszczgdanski.eboi.pl ), złożone na inny adres mailowy będą pozostawione bez rozpatrzenia.